HizmetlerimizKurumsal

Nur Paslanmaz Çelik Ticaret ; Paslanmaz çelik boru, saç, mil, fittings vana, flanş, dirsek, manşon, nipel v.s lama, köşebent ticareti yapan bir şirkettir. Şirketimiz; paslanmaz çelik mamülleri ile ilgili ürün ve kalite yelpazesini düzenli olarak arttırmaktadır.

Ayrıca müşterilere termin programına bağlı hızlı ve etkili hizmet ile teknik danışmanlık sağlamaktadır. Ürünlerimizi Avrupa'nın ve Uzakdoğu'nun kalitesi ve üretimi onaylanmış önde gelen fabrikaları ve stok tutan firmalardan temin etmektedir.

Firmamız, enerji santralleri, kimya, petro kimya, gemi inşa, tekstil, gıda, demir çelik, oksijen tesisleri, tıbbi aletler, dekorasyon ve makine üretimi yapan şirketlerin malzeme ihtiyacını karşılamaktadır.

Müşterilerimize; mühendislik ve montaj hizmetlerini, maliyet analizi, malzeme temininden işin tamamlanması aşamasına kadar tüm hizmetlerde yardımcı olmaktayız. Kapsamlı ürünlerimiz ve özel üretimlerin ( argon, kaynaklı boru, dirsek, depolama amaçlı silo kazan imalatı, mikser karışımı, plazma lazer kesimi, boru, profil, lama, saç bükümleri, eşanjör, serpantin imalatı) konusunda da isteklerinizi karşılamaktayız.

 

BİZE ULAŞIN

Deneyimli satış ekibimiz ile iletişime geçin !

Talepleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda, mümkün olan en iyi sonucu elde etmek istiyorsanız